O firmie
 
 


FotoFotoFoto


       


CERPOL to największy na Opolszczyźnie Salon płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, a od 2008 roku, również niepowtarzalna Galeria Wnętrz.

Firma CERPOL powstała w 1980 roku i od tej chwili funkcjonuje w branży wnętrzarskiej rozwijając się i rozszerzając swoją ofertę.

W naszym Salonie płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek prezentujemy płytki ceramiczne w kilkudziesięciu gotowych aranżacjach, kompleksowe wyposażenie łazienek, płytki podłogowe, płytki tarasowe, elewacyjne oraz kamień naturalny jako okładzina ścian i podłóg.

W Salonie mebli i oświetlenia prezentujemy kolekcje mebli produkowanych przez światowych i polskich liderów branży meblarskiej i oświetleniowej.

Import towarów z Włoch, Hiszpanii, Niemiec zapewnia nam różnorodność i kompleksowość oferty uzupełnianej polskimi sprawdzonymi materiałami.

Poprzez bogatą ofertę oraz sprawny zespół fachowców zapewniamy naszym klientom niezastąpioną pomoc w kreacji wnętrz, komfort zakupów oraz jakość oferowanych produktów.

Jesteśmy dumni z miejsca przyjemnego dla Klienta, eleganckiego, gdzie profesjonalni Sprzedawcy i projektanci wnętrz są do dyspozycji naszych Klientów przez 9 godzin  dziennie.

W Galerii Wnętrz CERPOL Klienci mogą przemyśleć swoje zakupy i miło spędzić czas w kawiarence CERPOL przy prawdziwej włoskiej kawie.


Serdecznie zapraszamy

 

  
 

 
45-325 Opole, ul. Światowida 6a
tel. 77/ 455 95 44, 441 64 61
e-mail: info@cerpol.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS